Search
Close this search box.

Naujovės, kurios palengvins Jūsų namų ruošos darbus

Prietaisai namų priežiūrai

Ne paslaptis, kad buities darbai pareikalauja nemažai laiko ir pastangų, tad dažnai ieškome būdų, kaip jų išvengti. Tai puikiai supranta ir namų įrangos gamintojai, nuolat siūlydami inovatyvius sprendimus, gerokai palengvinančius mūsų kasdienybę. Šį kartą siūlome susipažinti su keliomis geriausiai vertinamomis naujovėmis – pasitikrinkite, ar visas jas jau esate išbandę.

Šluotos kibirai su gręžtuvu

Tikriausiai visiems puikiai pažįstama situacija, kuomet praėjus minutei po grindų plovimo, šluota pasidengia dulkėmis ir vėl iš naujo reikia ją sušlapinti ir išgręžti. Visgi, dabar galima rinktis tokius jų kibirus, kurie leidžia šluotas išgręžti net nesušlapinus rankų – kai kurie iš jų nuvalo ir ant paviršiaus susikaupusius nešvarumus. Nors toks sprendimas nėra pats naujausias ar išmaniausias, jeigu iki šiol jo neišbandėte, skirtumą tikrai pavyks pajausti.

Dulkių siurbliai robotai

Norintys visiškai pamiršti apie grindų plovimą ar netgi siurbimą, dabar taip pat turi tokią galimybę. Ją suteikia robotai dulkių siurbliai, kurie šį varginantį darbą yra pasiruošę atlikti už Jus. Tokie prietaisai veikia tiksliai ir užtikrintai, o kai kurie iš jų grindis gali ne tik išsiurbti, bet ir išplauti. Kol robotas darbuosis, Jūs galėsite užsiimti kitomis veiklomis – kol kas tik laiptai jiems yra neįveikiama kliūtis.

Akumuliatoriniai dulkių siurbliai

Kol robotai rūpinsis grindų švara, Jūs galėsite nuvalyti kitus, jiems nepasiekiamus paviršius. Tuomet į pagalbą verta pasitelkti rankinius akumuliatorinius dulkių siurblius, kurie puikiai tiks baldų, stalo ar netgi automobilio salono valymui. Jūs nebūsite apriboti laidais, tad lengvai pasieksite ir sunkiau prieinamas vietas. Su šiais prietaisais susipažinti ir juos įsigyti galite aplankę Pigu.lt el. parduotuvę arba paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/technika-ir-elektronika/namu-technika/dulkiu-siurbliai/f/all/akumuliatoriniai-dulkiu-siurbliai.

Skalbinių džiovyklės

Skalbinių džiovinimas pareikalauja nemažai laiko ir papildomos vietos namuose, tad daugelis mielai naudojasi pastaruoju metu išpopuliarėjusiomis skalbinių džiovyklėmis. Galbūt negalėtume pavadinti jų neseniai rinką sudrebinusia naujiena, tačiau sunku nesutikti, jog šie prietaisai gerokai palengvina namų ruošos darbus. Jei negalite jiems skirti papildomos erdvės, turėkite omenyje, kad kai kurios skalbimo mašinos yra aprūpintos džiovinimo funkcija.

Langų valymo robotai

Grįžtant prie robotų temos, reikėtų paminėti, kad dabar prekyboje yra ir tokių, kurie pasiruošę pasirūpinti Jūsų langų švara. Ne paslaptis, jog toks darbas pareikalauja nemažai pastangų, o ir rezultatai ne visuomet būna tokie, kokių norėtųsi tikėtis. Visgi, langų valymo robotai su šiuo darbu susitvarkys nepriekaištingai. Nereikės nerimauti ir dėl saugumo – jie prie lango tvirtai prisitvirtina vakuumo pagalba, o kiti turi ir specialias virveles.

Garais valantys prietaisai

Tikriausiai esate girdėję, kad garais valantys prietaisai yra itin efektyvūs. Jie ne tik nuvalo, bet ir dezinfekuoja paviršius, nepalieka jokių žymių ir yra itin ekologiški. Be to, kadangi nereikia papildomos chemijos, naudojant juos, ilgalaikėje perspektyvoje pavyksta nemažai sutaupyti. Įvairių paviršių ar sunkiau pasiekiamų vietų valymui galima rinktis rankinius garų valytuvus, tačiau taip pat prekyboje galima rasti tokiu pačiu principu veikiančius grindų valytuvus bei lygintuvus.

Savaiminio išsivalymo funkciją turintys prietaisai

Namų ruošos darbus atliksite efektyviau, jeigu rinksitės prietaisus, kurie yra lengvai prižiūrimi. Kai kurie iš jų turi indaplovėje plaunamas dalis, tačiau dar geriau, jeigu įranga bus aprūpinta savaiminio išsivalymo funkcija – tuomet Jums patiems teks įdėti kur kas mažiau pastangų. Ją vis dažniau gali pasiūlyti orkaitės ir kavos aparatai, tačiau apžiūrėję atidžiau, tokių prietaisų surasite ir daugiau.

Visi šie prietaisai vienaip ar kitaip gali palengvinti mūsų buitį – apsirūpinę jais, daugiau laiko galėsite paskirti sau ir savo pomėgiams. Tačiau gamintojai panašių sprendimų yra paruošę ir daugiau – tik laiko klausimas, kada šį sąrašą bus galima dar labiau išplėsti.

TAIP PAT SKAITYKITE