Search
Close this search box.

Veido procedūros: kodėl jas turi atlikti profesionalai?

Veido procedūros

Veidas yra viena jautriausių ir labiausiai matomų kūno vietų, todėl veido procedūros reikalauja ypatingų žinių ir gebėjimų. Jeigu Jus domina jauninančios veido procedūros, arba kitos, gaivinančios, skaistinančios procedūros, galime padėti! Papasakosime, ką turite apie tai žinoti.

Geros odos priežiūros privalumai

  • Tinkama odos priežiūros rutina padeda žmogaus odai atrodyti labiau sudrėkintai. Rūpindamiesi oda taip pat galite išvengti raukšlių. Štai dar keli geros odos priežiūros privalumai:
  • Tinkama odos priežiūros rutina sumažins matomas poras, raukšles ir ratilus po akimis.
  • Apsauga nuo žalingų saulės spindulių apsaugo nuo saulės žalos, dėmių ir hiperpigmentacijos.
  • Asmeniui senstant, oda praranda drėgmę, švytėjimą ir kolageną. Tinkamai prižiūrint odą, oda gali atrodyti sveikesnė ir jaunesnė.
  • Laikui bėgant oda natūraliai praranda elastingumą ir gali atrodyti suglebusi ir panaši į krepą. Tinkama odos priežiūra gali atkurti odos stangrumą ir tolygią tekstūrą.
  • Tinkama odos priežiūros rutina apsaugos nuo kenksmingų bakterijų ir alergenų, todėl žmogus jausis ir atrodys sveikesnis.

Vien naminės priežiūros kartais neužtenka: reikalingos profesionalios procedūros. Šiuo metu populiariausios veido procedūros yra nuo raukšlių, taip pat drėkinančios, jauninančios, aparatinės. Štai ką verta žinoti apie jas:

  • Veido procedūros nuo raukšlių – jauninančios veido procedūros yra vienos paklausiausių. Iš tiesų, senėjimas veikia jūsų odą keliais būdais. Yra saulės žalos ir raukšlių, smulkių linijų, vorinių venų, tamsių dėmių ir net spuogų randų. Visa tai gali turėti įtakos jūsų išvaizdai ir pasitikėjimui. Todėl prasminga, kad geriausius rezultatus duoda saugus ir veiksmingas gydymas, galintis tuo pačiu metu pašalinti visus senėjimo požymius. ICON lazeris tai daro. Veido procedūros naudojant lazerį yra viena iš veiksmingiausių ir universaliausių gydymo būdų, todėl didžiuojamės galėdami pasiūlyti procedūrą, kuri padės jums pasiekti lygesnę, skaistesnę ir spindinčią odą. 
  • Aparatinės veido procedūros – tai labai plati sritis, kurią sudaro mikrodermabrazija, taip pat aparatinė veido odos diagnostika Derma Visualizer aparatu, aparatinis odos valymas, stangrinimas, regeneracija ir dar daugiau. Kalbant apie odos kokybę, svarbu ne tik kova su raukšlėmis, bet ir drėkinimas. Jums gali patikti aparatinė veido drėkinimo procedūra, kuri atgaivina drėgmę praradusią, sausą odą ir skatina kolageno gamybą. Aparatinės procedūros padeda pasiekti didesnį efektyvumą ir labai greitus rezultatus. Dar vienas privalumas – pastaruoju metu šios veido procedūros Kaune, Vilniuje ir kituose miestuose atliekamos už gerą kainą, todėl pats metas jas išbandyti.

Kokybiškos babor procedūros už gerą kainą

Žmonės, kurie ieško veido procedūros, svarsto ir apie kainą. Turime ką pasiūlyti. Babor tai kokybė už kiekvienam prieinamą kainą. Apsilankę pas mus, pamatysite viliojančias akcijas ir kitus gerus pasiūlymus.Nesvarbu, veido procedūros Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame mieste, svarbiausia – kokybė. Jeigu domina patikimos veido procedūros, savo odą patikėkite tik profesionalams. Apsilankykite sertifikuotoje klinikoje ir atraskite sveikatą bei grožį savo odai.

TAIP PAT SKAITYKITE