Artėjant Kalėdoms mąstome apie dovaną antrai pusei

Dovana antrai pusei

Didesnis ar mažesnis kalėdinis chaosas įsisuka į kiekvieno iš mūsų mintis ir kasdienybę. Bene daugiausia galvos skausmo kelia dovanų rinkimas patiems artimiausiems asmenims. Juk nenorime nieko banalaus, pabodusio, neįdomaus, tiesa? Tad štai kelios idėjos, jei ieškote dovanos savo antrai pusei. Galbūt kažkuris variantas pasirodys patrauklus ir Jums.

Kelionė

Nuslūgus koronaviruso karštinei ir panaikinus ilgą laiką mus varžiusius apribojimus daugelis leidosi į trumpesnes ar ilgesnes keliones. Jei ir Jūsų antra pusė neabejinga keliavimo patyrimams, tuomet kelionė bus tobula dovana. Įsiklausykit į norus, o galbūt žinote mylimo žmogaus svajonę, ką norėtų aplankyti? Nedelskite ir čiupkite kelialapius!

Naujas telefonas

Šiuolaikiniai žmonės niekada nenuvertins naujo modelio telefono, kaip šaunios dovanos. Todėl jei Jūsų antroji pusė dievina naršymą socialiniuose tinkluose, o galbūt ir pats (-i) virtualioje erdvėje dalijasi savo gyvenimo būdu, jei nepaleidžia telefono iš rankų ir domisi naujausiomis tendencijomis, tuomet naujas telefonas bus tikrai įvertintas. Tarp laukiamiausių visuomet yra nauji Apple, Xiaomi modeliai, taip pat telefonai Samsung.

Išmanusis laikrodis, apyrankė

Sutikite, šiuos prietaisus šiandien galime pamatyti ant daugelio žmonių riešo. Funkcionalūs ir stilingi išmanieji laikrodžiai bei apyrankės tampa neatsiejama gyvenimo dalimi. Todėl jei Jūsų antroji pusė tokio neturi, o galbūt turimas jau kiek pasenęs, nedvejokite ir rinkite naują inovatyvų aksesuarą!

Kuponas

Virtualioje erdvėje galime rasti itin platų pramogoms, laisvalaikiui skirtų kuponų pasirinkimą. Tad įteikite savo antrai pusei geriausią dovaną – emocijas. Atsižvelkite į pomėgius, svajones, gyvenimo būdą ir nustebinkite. Gal tai bus kuponas šuoliui parašiutu, o galbūt trokštamai grožio procedūrai, gal aktyviam laisvalaikiui ar tobulam poilsiui sanatorijoje Lietuvoje?

TAIP PAT SKAITYKITE