Search
Close this search box.

5 šventinio makiažo taisyklės ir specialistės patarimas, kaip išsirinkti tinkamą pudros atspalvį

5 šventinio makiažo taisyklės ir specialistės patarimas, kaip išsirinkti tinkamą pudros atspalvį

Artėjant šventėms, dažnai iš anksto apgalvojame savo įvaizdį – nuo drabužių iki lūpų dažų spalvos. „Eurovaistinės“ grožio vaistinių vadovė Aušra Vareikienė dalijasi patarimais, kaip susikurti šventinį makiažą.

Įvertinkite šventės vietą. Planuojant makiažą, atsižvelkite į tai, kur bus šventė. Pavyzdžiui, dabar dėl saugumo dažnai organizuojamos šventės lauke, todėl svarbu pasirūpinti veido, lūpų, rankų apsauga nuo šalčio, rankinėje turėti lūpų balzamą. Nepaisant to, kad šventės vyksta lauke, joms taip pat puikiai tinka šventinis makiažas, kurį atliekant pasitelkiami tie patys žingsniai, kaip ir šventėms vykstant uždarose patalpose.

Ryškūs akcentai. Prisiminkite, kad tuo atveju, jeigu renginys vyksta dieną, kai galima džiaugtis natūraliu apšvietimu, reikėtų nepersistengti ir neišsiskirti pernelyg ryškiu makiažu. Kuriant šventinį įvaizdį rekomenduoju paryškinti akis pieštuku ar „šlapiu“ pravedimu, tai suteiks šventiškumo. Galite rinktis ne tik juodus, bet ir kitų spalvų pieštukus, pavyzdžiui, rudų atspalvių. Išsirinkite ilgai išliekantį lūpdažį, taip lūpos ne tik gražiai atrodys, bet ir bus pamaitintos.

Suplanuokite makiažą iš anksto. Šventės – puiki proga išbandyti naujo atspalvio lūpų dažus, šešėlius ar akių pieštuką. Vis dėlto geriausia eksperimentų nepasilikti paskutinei akimirkai, o juos išbandyti iš anksto, taip pat skirti pakankamai laiko makiažui atlikti, kad nereikėtų skubėti ir jaudintis, kad kažkas nepavyks.

Tinkama makiažo pagrindo spalva. Svarbu prisiminti, kad makiažo pagrindo spalvos nerekomenduojama tikrinti tepant ją ant riešo. Rankos vidinė dalis yra, ko gero, pati mėlyniausia kūno dalis, viršutinė – dažnai raudona ir pigmentuota, todėl tikrindami čia atspalvį, galime suklysti. Tiksliausia būtų pasitikrinti spalvą tepant ją ant kaklo, kur kaklas pereina į smakrą, nes čia geriausiai atspindi skirtumas tarp šių dviejų dalių. Mūsų kaklas natūraliai yra šviesesnis už veidą, todėl čia neturi būti pastebimas ryškus skirtumas. Makiažo pagrindas neturėtų būti kaklo spalvos, tinkamiausias tarpinis atspalvis tarp kaklo ir veido odos spalvos, todėl reikėtų rinktis mažiausiai iš trijų atspalvių, braukiant juos šalia vertikalia linija ir rinktis tą, kuris yra mažiausiai matomas.

Nuoseklus dėmesys. Per vieną naktį nei susigadiname, nei pataisome savo veido būklės, todėl svarbu reguliariai skirti dėmesio savo grožio rutinai – susikurti veido valymo ir drėkinimo įpročius. Rekomenduoju reguliariai skirti laiko ir bent kartą ar du per savaitę atlikti veido šveitimą, pasilepinti ilgo poveikio kauke, naudoti drėkinamąsias kaukes ne tik veidui, bet ir plaukams. Svarbu prisiminti, kad makiažą vakare svarbu kruopščiai nuvalyti. Grožiu reikėtų rūpintis visapusiškai, užtikrinant, kad organizmui netrūktų būtinų medžiagų ir gerųjų bakterijų.

TAIP PAT SKAITYKITE