Rankinė: ką reikia žinoti renkantis geriausią draugę šiam sezonui?

Rankinė: ką reikia žinoti renkantis geriausią draugę šiam sezonui?

Už lango vis drąsiau šmėkščiojantis ankstyvas pavasaris primena, kad jau greitai išsilukštensime iš nusibodusių šiltų apdarų ir turėsime kur kas daugiau galimybių išreikšti save renkantis aprangą ir aksesuarus. Rankinė, vienas iš svarbiausių stiliaus akcentų, o kartu ir praktiška pagalbininkė. Todėl turbūt nesuklysime pavadindami ją geriausia moters drauge. Tad į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis šią gyvenimo pakeleivę šiam sezonui?

Stilistė Roberta Kučinskaitė kalbėdama apie tai, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį renkantis rankinę, ragino pirmiausia atsakyti sau į klausimą, kam jums ši rankinė bus reikalinga?

„Ar norite, kad tai butu itin išraiškinga detalė kuri gali pakeisti visa jūsų aprangos temą, ar siekiate, kad ji tarsi „išnyktų“ visoje aprangoje ir tiesiog atliktų funkciją?

Rankinė, kaip ir akiniai ar bateliai gali pakeisti visą aprangos temą, nuotaiką. Jei dėvite kasdienius džinsus, palaidinę ir siekiate tiesiog tolygaus, darnaus įspūdžio – rinkitės žemiškų, ramių spalvų rankinę. Jei norite aprangą padaryti išraiškingesnę – rinkitės mažiau įprastų  formų, ar ryškių spalvų rankinę, kuprinę. Tačiau kiekvienu atveju reikia žiūrėti, kad rankinė derėtų su drabužiais, kuriuos norite dėvėti.

Svarbu žinoti, kad ką beapsirengtum, rankinė, plaukai, manikiūras ir batai nulemia galutinį vaizdą, todėl rankinė yra labai svarbus akcentas, kurį rinktis reikia kruopščiai. Lygiai taip pat reikia nepamiršti, kad ir rankinės nebuvimas taip pat siunčia kitokią žinutę“, – patarimais dalijosi R. Kučinskaitė.

Kauno prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūrusių stiliaus namų „Be Happy“ atstovė Karolina Pikšienė sako, kad pastaruoju metu vienos populiariausių yra gyvatės odos išvaizdos rankinės. Taip pat moterys dabar stengiasi rinktis mažesnius rankinių variantus.

„Rankinės su gyvatės odos imitacija tarnauja labiau kaip aksesuarai, ne kasdienis daiktas – išeiti, pasipuošti. Taip pat pastebėjome, kad jau antrą sezoną daugiau moterų renkasi mažas rankines, tokias, kad tilptų tik telefonas ir piniginė. Dar vienas dažnai pasitaikantis kriterijus pagal kurį moterys renkasi rankinę – jos ilgaamžiškumas. Tada ieško odinių, kokybiškų ir neutralesnių variantų, kad rankinė tarnautų ne vienerius metus“, – apie moterų pasirinkimus kalbėjo K. Pikšienė.

Ji atkreipia dėmesį ir į tai, kad vis dar aktualios prieš keletą metų išpopuliarėjusios tam tikro stiliaus kuprinės, kurias galima nešioti vietoj rankinės. Jas, pasak pašnekovės, klientės renkasi gana įvairias – pačių įvairiausių dydžių ir spalvų.

Reklama: lagaminaivisiems.lt

TAIP PAT SKAITYKITE