Search
Close this search box.

Atostogos prie jūros – kaip pasirūpinti akimis?

Atostogos prie jūros – kaip pasirūpinti akimis?

Atostogos – tai, ko laukia tikriausiai daugelis, o viena iš populiariausių krypčių vasaros metu yra pajūris, kur saulė dažniausiai būna itin intensyvi. Tam, kad ji neturėtų neigiamo poveikio jūsų savijautai, svarbu pasirūpinti ne tik odos, bet ir akių apsauga.

Leiskite akims kvėpuoti

 

Tiems, kuriems reikalinga regos korekcija, tikriausiai sutiks, kad akiniai paplūdimyje nėra patogiausias sprendimas, todėl dažniausiai ieškoma alternatyvų. Tokiu atveju „Acuvue oasys“ lęšiai galėtų būti vienas iš geriausių pasirinkimų. Jie pasižymi itin geru deguonies pralaidumu, todėl akys gerai kvėpuoja, nejaučiamas diskomfortas. Svarbiausia atkreipti dėmesį, kad maudantis į jas nepatektų vandens ir kitų nešvarumų. Jei tai atsitiko, rekomenduojama kuo skubiau išsiimti lęšius ir praplauti akis švariu vandeniu.

Naudokite akinius nuo saulės

 

Ultravioletiniai saulės spinduliai turi neigiamą poveikį ne tik odai, bet ir akims, todėl reikėtų pasirūpinti gera jų apsauga. Lengviausias būdas tai padaryti – įsigyti gerus akinius nuo saulės. Juos labai paprasta užsisakyti internetu, o norimą modelį galima rinktis iš plataus asortimento. Šiais laikais tokie akiniai ypač vertinami ir dėl išskirtinių dizaino savybių – tai puikus įvaizdį papildantis aksesuaras. Be to, su jais gali būti nešiojami ir „Acuvue Oasys“ lęšiai. Jei dar neturite akinių nuo saulės ir norite išsirinkti sau labiausiai tinkančius, rekomenduojama atsižvelgti į savo veido formą – taip priimti tinkamą sprendimą tampa kur kas paprasčiau.

Nepamirškite kepurės

 

Dar vienas dalykas, kuriuo vertėtų pasirūpinti keliaujant prie jūros tai kepurė nuo saulės. Ji gali apsaugoti nuo dideli karščio ir padėti neperkaisti. Priklausomai nuo to, ką labiausiai mėgstate, galite rinktis įvairių tipų sportines kepuraites su snapeliu arba elegantiškesnes skrybėles. Tiek vienas, tiek kitas variantas tinka abiem lytims, svarbiausia pasirinkti norimą dizainą, spalvą ir pan.

Gerkite pakankamai vandens

 

Vandens svarba organizmui jau seniai žinoma – tai visų jame vykstančių procesų pagrindas. Karštomis vasaros dienomis, kai daug prakaituojama, reikėtų stengtis išgerti jo dar daugiau. Tai gali padėti išlaikyti ir gerą akių būklę.

Būdų, kaip tinkamai pasirūpinti akimis vykstant vasaros atostogų prie jūros yra pakankamai nemažai: „Acuvue Oasys“ lęšiai, akiniai, kepurė nuo saulėsi t. t. Atsižvelgdami į šiuos patarimus, galite pasirūpinti puikia savijauta visos išvykos metu.

TAIP PAT SKAITYKITE